- ELECTRICAL
- Υλικά Σύνδεσης - Στήριξης
- Υλικά Στήριξης
- ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 180Χ118Χ1.5mm (1009.PF)

3-10 Days
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 180Χ118Χ1.5mm (1009.PF)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31950
8,20€
Ex Tax: 8,20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 180Χ118Χ1.5mm (1009.PF)
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,450kg |
| Μήκος | 1,5mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1009.PF |
| Πλάτος | 118mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 180mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί (Επικάλυψη με ψευδάργυρο)/ Silver (Zinc-coated) |
